Schody drewniane

Najwyższej jakości, wyselekcjonowane materiały, solidna konstrukcja i uniwersalny wygląd – nasze drewniane schody na zamówienie do samodzielnego montażu z powodzeniem można opisać takimi słowami.

W ofercie posiadamy jednobiegowe i zabiegowe drewniane schody samonośne - policzkowe, osiodłane, kacze, dywanowe i wiele innych. Ponadto dostarczamy również modele na beton oraz konstrukcję własną. W zależności od Państwa potrzeb możemy zrobić schody z podestem bądź bez niego.

Skontaktuj się z nami i zamów schody drewniane już dziś!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy praktyczny formularz, który w prosty sposób pozwala złożyć zlecenie na zabiegowe bądź jednobiegowe stopnie drewniane robione na zamówienie. Jak łatwo można zauważyć, zawiera on szereg podpunktów, takich jak podest, wybór balustrady i barierek dodatkowych, wymiary podstopnic itp.

Schody drewniane - szerokie możliwości personalizacji produktu

Ponieważ dbamy o to, by każde zrealizowane przez nas zlecenie w pełni odpowiadało potrzebom Klienta, nasze stopnie samonośne lub na beton są każdorazowo robione na indywidualne zamówienie. Klientom pozostawiamy również szerokie możliwości personalizacji naszych produktów do samodzielnego montażu – mowa tu nie tylko o możliwości wyboru spośród konstrukcji policzkowych, kaczych, dywanowych, osiodłanych i wielu innych, ale również o wyborze konkretnych wymiarów czy kolorów. Na każdym etapie oferujemy również profesjonalne doradztwo.

Dotyczy to także montażu parapetów drewnianych czyli kolejnego produktu z naszej oferty, który pozwoli uzyskać Państwu piękny i stylowy efekt aranżacyjny we wnętrzach mieszkalnych. 

Schody na beton i konstrukcje własna
Schody samonośne
Projekt i wykonanie strony: itband.pl