Schody drewniane - postaw na jakość i stylowe wykończenie

Najwyższej jakości, wyselekcjonowane materiały, solidna konstrukcja i uniwersalny wygląd – nasze drewniane schody na zamówienie do samodzielnego montażu z powodzeniem można opisać takimi słowami.

W ofercie posiadamy jednobiegowe i zabiegowe drewniane schody samonośne - policzkowe, osiodłane, kacze, dywanowe i wiele innych. Ponadto dostarczamy również modele na beton oraz konstrukcję własną. W zależności od Państwa potrzeb możemy zrobić schody z podestem bądź bez niego.

Skontaktuj się z nami i zamów schody drewniane już dziś!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy praktyczny formularz, który w prosty sposób pozwala złożyć zlecenie na zabiegowe bądź jednobiegowe stopnie drewniane robione na zamówienie. Jak łatwo można zauważyć, zawiera on szereg podpunktów na które składają się takie elementy schodów jak podest, wybór balustrady i barierek dodatkowych, wymiary podstopnic itp.

Schody drewniane - szerokie możliwości personalizacji produktu

Ponieważ dbamy o to, by każde zrealizowane przez nas zlecenie w pełni odpowiadało potrzebom Klienta, nasze stopnie samonośne lub na beton są każdorazowo robione na indywidualne zamówienie. Klientom pozostawiamy również szerokie możliwości personalizacji naszych produktów do samodzielnego montażu – mowa tu nie tylko o możliwości wyboru spośród konstrukcji policzkowych, kaczych, dywanowych, osiodłanych i wielu innych, ale również o wyborze konkretnych wymiarów czy kolorów. Na każdym etapie oferujemy również profesjonalne doradztwo.

Dotyczy to także montażu parapetów drewnianych czyli kolejnego produktu z naszej oferty, który pozwoli uzyskać Państwu piękny i stylowy efekt aranżacyjny we wnętrzach mieszkalnych. 

Schody na beton i konstrukcje własna
Schody samonośne
Projekt i wykonanie strony: itband.pl